שם:   טלפון:   אימייל:  

ארונות אמבטיה

 חדר האמבטיה שלכם יכול להיות בעל עיצוב מעובה מהר משחשבתם, ובהשקעה מינימלית: פשוט החליפו את הארון! ארונות אמבטיה של דור ההווה מעוצבים למשעי, וללא ספק יותירו אתכם בהלם כאשר תתבוננו בחדר האמבטיה כשבתוכו הארון המחודש. סגנונות העיצוב מגוונים כל כך, מלאים כל כך, ומייצגים מאד את מה שהדייר יבקש לבטא בחדר שלו.

ארונות אמבטיה בשילוב פרזול

ארונות בוטיק בצבע לבן או קרם, עם ידיות פרזול בוהקות ויפות. הארון מתאים לכל מי שמבקש לעצב את חדר האמבטיה שלו בסגנון הייטק בנוסח מודרני-אורבני. הארון אינו נראה כמו ארון משרדי על אף ייעודו, אלא כארון ביתי מעוצב ויפהפה המחכה רק לכם. בארון – תאים בגדלים שונים המאפשרים לכם לאחסן מגבות ותמרוקים כאחד. הארון יכול להיות בעל 2 תאים או 3 תאים, כאשר בכל תא – 3-7 מדפים מחכים רק לכם. בחלק מהתאים ישנן מגירות פנימיות לאחסון כלי מקלחת קטנים.

ארונות עץ עם פרזול מוזהב או חום

ארונות בוטיק בצבע חום טבעי. ידיות הפרזול יכולות להיות עשויות אף הן מעץ, או מתכת מוזהבת, או פלסטיק צבוע זהב. הארון מתאים לכל מי שמבקש להנחיל לחדר האמבטיה שלו עיצוב עתיק או כפרי, ולעבות את האמירה של העץ על חשבון ביטויים מודרניים יותר המבוססים על לבן, שמנת וכסוף. בארונות תאים מרובים: ניתן לבחור ארון בעל 2 תאים או ארון בעל 3 תאים, כאשר בכל תא יחכו לכם מדפים ומגירות בשלל צורות וגדלים לאחסון כל סוגי כלי המקלחת שלכם – ממגבות גדולות ועד לפינצטות וכלי איפור וקוסמטיקה.

עצות חכמות לפני קניית הארון

ברמה העיצובית דומנו כי הכיוון ברור – יש להתחקות אחר סגנון העיצוב שבאמצעותו אתם חשים צורך לבטא כיצד ייראה חדר האמבטיה שלכם. ברמה הפונקציונלית זה כבר תלוי בכם: חשבו בינכם לבין עצמכם מהי תכולת האמבטיה שלכם, ומה ממנה צריכה להיות מאופסנת בתוך ארון. לפיכך – תוכלו להשיג 2 סוגי מידע: כמה ליטרים של ציוד יש ברשותכם וגם – כמה כלים גדולים וכמה כלים קטנים יש בחדר האמבטיה. על סמך אלו תוכלו לבחור ארונות אמבטיה שגם יהיו תואמים בנפח האחסון שלהם, וגם יכילו חלוקת תאים גדולים/קטנים בהתאם לחלוקת התכולה שבדקתם. 

 

 

 

 

חדרי ילדים    דלתות כניסה    קרמיקה    ארונות אמבטיה

 

דורסט, כתובתנו: ששת הימים 18, רמת גן, טלפון שירות לקוחות: 053-8097171, טלפון מכירות: 053-7104213