שם:   טלפון:   אימייל:  

ארונות הזזה

מעוניינים במידע על ארונות הזזה? במאמר זה נספק לכם את כל המידע על השירות. ארון הזזה מכיל, למעשה, את כל האלמנטים להם אתם זקוקים בנושא החיסכון במקום: הארון אינו תופס נפח גדול בחדר, דלתות הארון שקועות במסילה, ולכן גם דלת הארון בעצמה לא תופסת לכם כל מקום. להלן מספר פרטי מידע על התקנת ארונות הזזה:
 
התקנת ארונות הזזה על קיר בטון
 
התקנת ארונות הזזה על קיר בטון תתבצע על ידי חריטת המסילה ברצפה שמתחת לקיר בו תתבצע ההזזה. אין לעשות את החתך בקיר עצמו שכן זהו קיר בטון וחפירה בתחתית שלו עלולה למוטט את כולו. החריטה ברצפה אמורה להניב צורת שקע של המסילה עצמה שתוצב שם. לכן החלק עליו נעה הדלת יהיה מקבילך לרצפה, והדלת תזוז כשהיא נעה על גבי חלק זה.
 
התקנת ארונות הזזה על קיר גבס
 
בקיר גבס ניתן לחצוב בבטחה ולכן חשוב לעשות זאת בחלקו התחתון של הקיר ולהציב את המסילות. הזזת הארון תתבצע כשדלת הארון מחוברת למסלילות שלא בחלקה התחתון ביותר כייאה לקיר בטון אלא מהחלק שמקביל למסילות שנחפרו. חשוב להבין כי בשני המקרים: התקנת ארון הזזה על קיר בטון והתקנת ארונות הזזה על קיר גבס – חשוב לבצע את ההתקנה רק על ידי חברת שיפוצים מקצועית אשר באה להבטיח לכם ארונות הזזה תקינים ועובדים ללא כל חריקות או תאונות.
 

ארונות הזזה מעוצבים

ארונות הזזה מעוצבים מתאימים לכל המעוניינים לחסוך את עלויות הדלת ולחסוף במקום בחדר. ניצן להציב דלתות הזזה במטבח או בחדרים של אנשים אשר אינם מבצעים אומנות כלשהי בחדר ועל כן אינם חייבים להחזיק דלת אקוסטית. חשוב לוודא עם שירות ההתקנה המקצועי שלא ייווצרו טעויות כמו פסי התקנה עקומים אשר יגרמו לחריקה תמידית של הדלת שלכם בארונות הזזה. מומלץ לערוך סקרים רבים המעידים כי שירות ההתקנה שתבקשו להזמין אכן מוצלח ומסוגל לבצע את התקנת המסילות כנרדש. חשוב לוודא זאת מול לקוחות קודמים בטרם תסגור עסקה עם חברה כלשהי בתחום התקנת ארונות ההזזה.
 
דורסט מזמינה אתכם לגלות עולם חדש של עיצוב ארונות בבית עם מבחר דגמי ארונות הזזה חדשים. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.
  

 

 

 

 

חדרי ילדים    דלתות כניסה    קרמיקה    ארונות אמבטיה

 

דורסט, כתובתנו: ששת הימים 18, רמת גן, טלפון שירות לקוחות: 053-8097171, טלפון מכירות: 053-7104213