שם:   טלפון:   אימייל:  

ארונות קיר

מעוניינים לבחור ארונות קיר לביתכם? במאמר זה ריכזנו עבורכם קובץ שאלות תשובות בנושא.  ארונות קיר רבים מוצעים למכירה ומשרתים מרות שונות: חדרי ילדים, חדרי שינה למבוגרים, ועוד. חדרים בבתים בישראל משלבים בתוכם לא מעט ארונות, וחלקם הגדול מוברג לקיר ומאפשר אחסון פשוט ונוח בכל חדר. התאמת דגמי ארון הקיר לסגנון החיים המודרני הוא מושלם - מדובר בארונות רחבי ידיים, נוחים לשיפור, שאינם תופסים נפח גדול בחלל אך עדיין פונקציונאליים לאחסון בגדים, אביזרים, ספרים, פרטי נוי ועוד.
 

ארונות קיר מעוצבים בהתאמה אישית

המוצר מתאים לחדר בעל קיר עבה אשר יושביו מעוניינים לחסוך במקום. לרוב, מדובר בארונות קיר לחדרי שינה, אך ניתן למצוא ארון זה גם בחדר הארונות של הבית. כמו כן, ישנם ארונות המשמשים כראונות בחדרי ילדים או נוער. ארונות אלו לרוב צנועים יותר ומצופים בפרזול זול אבל בטוח יותר המאפשר להם מגע בלתי אמצעי עם הארון מבלי להיפצע יתר על המידה.
 
מה חשוב לקחת בחשבון כשקונים ארונות קיר?
 
בעת רכישת ארון חדש לבית, חשוב לוודא שהקיר המיועד לא צמוד לחדר אחר ומהווה קיר עצמאי לחלוטין. כמו כן, חשוב לבדוק האם צוות המתקינים מטעם החברה שסיפקה לכם ארונות אלו אכן מבצע את עבודתו כנדרש. במידת הצורך החליפו את צוות ההתקנה בצוות לאיתור אישי באינטרנט.
 
האם ארון קיר נחשב ליקר?
 
ארונות קיר נחשבים לארונות יקרים יחסית לשאר הדגמים הנמצאים בשוק, אך משתלמים בשל היעדר המקום בחדר. במידה ותחליטו לרכוש ארון סטנדרטי וזול אתם מסתכנים בכל שכמות המקום שתיוותר לכם בחדר תצטמק מעט ולעתים תצטמק לחלוטין. אשר על כן, ארון קיר בא לפתור מצוקת מקום שכזו בחדר קטן.
 
מה יש לקחת בחשבון לאחר הקניה?
 
יש לקחת בחשבון את העובדה שהקיר המיועד בבית כבר לא יהיה  קיר יותר אלא אוסף של שקעים שנחצבו בבטון או בגבס אליהם ייכנסו ארונות. כמו כן, יש לקחת בחשבון שבשל מורכבות הפעולה רק חברות שיפוצים מנוסות יכולות להשתתף בפרויקט שכזה ואנו ממליצים לתאם עם חברת שיפוצים לגבי טיבו של איש שיפוצים מוצלח בתחום זה. לעתים השירות מגיע מהחברה עצמה ולעתים מספק חיצוני שעובד עם חברה המוכרת ארונות קיר. לעתים נין למצוא ספק עצמאי לחלוטין של ארונות קיר.
 
חברת דורסט מזמינה אתכם ליהנות ממבחר דגמים מעוצבים ומיוחדים. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לפרטים נוספים. 

 

 

 

 

חדרי ילדים    דלתות כניסה    קרמיקה    ארונות אמבטיה

 

דורסט, כתובתנו: ששת הימים 18, רמת גן, טלפון שירות לקוחות: 053-8097171, טלפון מכירות: 053-7104213