שם:   טלפון:   אימייל:  

חדרי ארונות

 
במאמר זה תמצאו את כל המידע אודות חדרי ארונות. מדובר בחדרים אשר מומלץ שייבנו קרוב לחדר השינה אם באחרון לא הותקן ארון משיקולי גודל. חדרי ארונות יאפשרו לכם גישה מהירה לארונות על אף שהם אינם נמצאים בחדר שלכם. מומלץ לבחור בארונות קיר על מנת לחסוך מקום בחדר זה ולתעלו לפרויקטים נוספים מלבד אחסון בארונות. להלן מספר פסקאות מידע אודות חדרי ארונות:
 

תהליך עיצוב חדר ארונות

הטמעת ארונות קיר בחדרי ארונות
 
ההטמעה מבוצעת על ידי חירור הקיר של ארונות הקיר, והשלחת ארון הקיר כך שרק הדלתות ייראו כלפי חוץ. חשוב לבחור בצוות התקנת ארונות קיר מוצלח אשר יבצע את ההתקנה בתוך חדרי ארונות. הטמעת ארונות קיר בחדרי ארונות היחא הפעולה הבסיסית הראשונית עבור כל חדרי ארונות באשר הם.
 
דאגו לדלתות ארון רבות
 
חשוב שכל הארון יכיל דלתות שיכסו את כל הקיר. חשוב לדאוג לשתי קומות לכל עמודה בקיר ובכך להגדיל את הפח האחסון שלכם. רצוי להתקין גם מגירות גרביים בתחתית חדרי הארונות כך שגם גרביים או כפפות לא רצויות יישמרו במקומות אלו לקראת החורף.
 
בחרו את ארונות הקיר ביסודיות
 
חשבו על ארונות קיר מעץ, מאלומיניום או מכל חומר אחר. רצוי שהבחירה תתבצע על ידכם בשיתוף עם מומחה לארונות ולדלתות בכלליות. שיתוף איש מקצוע שכזה רק ישבח את חדרי הארונות שבבית ויגרום לחדרי ארונות שונים לספוג אור יקרות.
 
מקמו את חדר הארונות בסמוך לחדר השינה
 
עצה זו נכונה במיוחד אם יש לכם חדר שינה קטן. אתם תהיו זקוקים לאיזשהו ארון אך במידה והדבר לא אפשרי ניתן להתקין בחדר הסמוך ארונות ולהכריז עליו כחדר ארונות. חדרי ארונות מסוג זה צריכים להיות גדולים על מנת שכמה שיותר ארונות ייכנסו בפנים. לכן, אם חדר השינה שלכם קטן, מוטב להציב ארונות בחדרי ארונות גדולים אשר ישלימו את החסר בחדר השינה מפאת גודלו.
 
אחסנו בארון כל מה שרציתם לאחסון אם היה לכם ארון בחדר השינה
 
בדרך כלל מאחסנים בארונות אלו בגדים, כלי תפירה, עניבות, נעליים שנות, וכל חפץ אחר השייך לכם ואתם זקוקים לו על בסיס יומי או שבועי. קביעת חדרי ארונות תאפשר לכם ולשאר בני הבית ליהנות משירותי אחסון ביתי מתקדמים. 

 

 

 

 

חדרי ילדים    דלתות כניסה    קרמיקה    ארונות אמבטיה

 

דורסט, כתובתנו: ששת הימים 18, רמת גן, טלפון שירות לקוחות: 053-8097171, טלפון מכירות: 053-7104213