שם:   טלפון:   אימייל:  

מטבחים מעוצבים בסטייל

כאשר אנו מעוניינים להחליף פריטים חשובים בבית כמו למשל מטבחים מעוצבים בסטייל, החיפוש הזה הופך להיות מהנה ומאתגר רבים מאתנו. ישנם צבעים מעניינים ועיצובים מרהיבים, עד שאנו מתקשים לבחור את המטבח שיתאים לנו מכל הבחינות. יש כאלה המביאים מעצב לביתם, כך שיוכל לתת את הדעת המקצועית ביותר לגבי התאמת מטבחים מעוצבים בסטייל לחלל שלנו. לכל בית יש את הסגנון האישי שלו אם בריהוט או אם בעיצוב הכללי. אם הבית שלכם מעוצב בסגנון וינטג' מן הסתם תזמינו מטבחים מעוצבים בסטייל בסגנון פרובנס, שהוא במראה עתיק ויוקרתי. רבים מעוניינים היום גם במטבחים המודרניים שהם בעלי סגנון נקי ובצבעים אחידים כמו: לבן, שחור או אפור. המראה המינימליסטי של מטבח זה, הוא מה שגורם להרבה אנשים להזמין אותו. מטבח זה, מאובזר בכל מה שצריך והאחסון שלו הוא נגיש ונוח.

 חסכו כסף ברכישה של מטבחים מעוצבים

אולי הניסיון של מעצב הפנים שלכם הוא גדול והוא יוכל להתאים לכם מטבחים מעוצבים בסטייל, אך חשבו כיצד תוכלו לחסוך כמה שיותר כסף בהוצאה זו, כי מדובר בהוצאה מאוד גדולה. כיום, יש חברות מטבחים, המתמחות בעיצוב נכון של מטבחים מעוצבים בסטייל, ויכולות להתאים לכם את המטבח שתמיד חלמתם עליו, ממש כמו כפפה ליד. חשוב כי החומרים ממנו יהיה עשוי המטבח יהיו איכותיים. אין אנו מחליפים מטבח כל שנה או שנתיים, כי אם בממוצע, כל עשר שנים בערך. על מנת שהמטבח שלנו יחזיק מעמד, יש לבחור את חומרי הגלם הטובים ביותר, כמו למשל עץ מלא.

 חפשו את סגנון המטבח שידבר אליכם

 חשוב למצוא את הסגנון שמצד אחד ידבר אליכם, אך מצד שני יתאים לחלל הבית ולריהוט בו. יש כאלה שיעדיפו להזמין מטבחים מעוצבים בסטייל, אצל נגר ויש כאלה שיחפשו את המטבחים המוכנים. יש לציין כי עולם המטבחים מלא בסגנונות ואפשרויות ועליכם למצוא את סגנון המטח שיתאים גם לעיצוב שאתם מעוניינים וגם מבחינת התקציב. יש לחשוב גם על הנוחות היות והמטבח הוא מרכז העניינים בבית. אנו מבשלים ומארחים במטבח וחשוב כי הוא יהיה מוח גם לעבודה וגם לאירוח. 

 

 

 

 

חדרי ילדים    דלתות כניסה    קרמיקה    ארונות אמבטיה

 

דורסט, כתובתנו: ששת הימים 18, רמת גן, טלפון שירות לקוחות: 053-8097171, טלפון מכירות: 053-7104213