שם:   טלפון:   אימייל:  

 איך מעצבים מטבח מודרני? כל הפרטים!

עיצוב המטבח המודרני מתבסס על שילוב הצבע הלבן והידיות האפורות-כסופות כמוטיב עיקרי בחדר. האמנם, או שישנם נושאים נוספים שצריך להכיר בהם לפני שיוצאים לדרך? כמו ברוב חדרי הבית, גם המטבח מכיל מסיחים רבים שידועים למעטים. אפילו כשמדובר בעיצוב שחופש מחשבתי רב בוקע ממנו (וזה נכון, כי עיצוב מטבח בסגנון עתיק הוכח כקשה ומאתגר יותר) ישנם כללי אצבע אשר כדאי מאד לדעת, להכיר ולהפנים.
 
ההחלטה על סגנון המטבח
 
סגנון איננו עיצוב! הוא דרך הבנייה של המטבח. מטבח יכול להיראות כפרי או שהוא יכול להיראות בורגני. רוב המטבחים בהם ביקרתם בימי העבר היו, כנראה, מטבחים בורגניים, וזאת משום שבברירת המחדל אצלנו ואצל רוב המתחרים שלנו משקופי הארון מרובעים, ידיות הארון מלבניות, ידיות המגירות גם כל בעלות צורת מלבן, וכד'. מי שיודע עיצוב כפרי מהו, יכול להזמין משקוף ארון בצורת צינור עגול. ידית בצורת גבעה. שיש מטבח עם חלק קדמי אליפטי/עגול, וכד'. המוטיב העגול הוא שעושה את המטבח לכפרי, וזאת מבלי לגרוע דבר מהמודרניזציה שלו כל עוד הוא לבן ובהיר בגווניו. לכן, לפני שמחליטים איך לעצב מטבח מודרני, יש להחליט מה יהיה הסגנון בו: כפרי (מוטיבים עגולים) או בורגני (מוטיבים מלבניים).
 
עיצוב הארון
 
ניתן לבחור צבע לבן מתוך מבחר עשיר של גוונים: שלג, מעושן, שמנת, קרם, חום לבן, וכד'. מה שחשוב במטבח המודרני הוא להישאר עקביים, ואם הבית כבר בנוי, היינו ממליצים לכם להיצמד לגוון הלבן הקיים בו גם בארון המטבח (כולל במגירות).
 
עיצוב השיש
 
השיש יתבסס על שאר גווני הלבן של המטבח. ניתן להזמין אותו כשהוא במצב מט (לא מבריק, המשטח לא מחזיר אור מראה) או מבריק (בעל השתקפות). אם המטבח גדול דיו, ניתן להציב משטח שיש נוסף באמצע המטבח שיישמש גם כשולחן האכילה שלכם בבית. משטח זה נקרא "אי למטבח". ניתן לעצב מגירות וארונות קטנים בחלקיו התחתונים.
 
עיצוב הפרזול
 
במטבח מאד קטן, בחרו בידיות ארון ומגירה מאד קטנות, וגם במעטפת ארון ומעטפת מגירה בעובי דק. אם המטבח גדול, בחרו בגודל רציונלי לממדים, כזה שניתן יהיה להבחין ברכיבים הללו מחד, אבל שלא יהיו גדולים מדי ויגנבו את ההצגה לשאר מאפייני המטבח מאידך. 
 

  

 

 

 

 

חדרי ילדים    דלתות כניסה    קרמיקה    ארונות אמבטיה

 

דורסט, כתובתנו: ששת הימים 18, רמת גן, טלפון שירות לקוחות: 053-8097171, טלפון מכירות: 053-7104213