שם:   טלפון:   אימייל:  

ריהוט

ריהוט מעוצב בהתאמה אישית

מי שמתכנן רהיטים ומעצב אותם אינו חושב על כיצד ייראה הרהיט, אלא כיצד ניתן יהיה לשלב אותו בחלל מסוים. ישנם כמה שלבים ובעלי מקצוע חשובים שהם חיוניים מאוד לכל מה שקשור אל ריהוט מעוצב. אחד הפרמטרים החשובים בעיצוב רהיטים זה הנדסת האנוש שתפקידה, לדאוג לנוחות בישיבה וכן, דאגה לבריאות של מי שיושב על מערכות שייב או כסאות וכורסאות למיניהן. ישנם היו אלמנטים לא מעטים, המעניקים לריהוט להיראות מרשים ומיוחד. ניתן למצו סגנונות של ריהוט מעוצב כמו סגנון קלאסי, מודרני או עתיק. הצרכנים בארץ מעוניינים לרכוש אך ורק ריהוט מעוצב, היות והמודעות של ריהוט זה, חדרה לתודעת הציבור. שימוש בחומרי גלם מובילים, גרם לריהוט המעוצב להיות המבוקש ביותר גם בגלל החומרים החזקים שמהם הריהוט בנוי.

 התאמת ריהוט מעוצב לחלל

 נכון שהאיכות של ריהוט מעוצב נראית היטב לעין, אך יש להתאים את הריהוט לחלל. חשוב כי בחלל קטן למשל, לא יוצב ריהוט מעוצב גדול אשר לא רק יעיב על היופי של המקום, כי אם יגרום לצפיפות במעברים של החלל. חשוב כי תרכשין רהיטים מעוצבים ואיכותיים ולא תתפתו לרכוש ריהוט שהוא זול. כל ריהוט חדש נראה יפה אבל רק הזמן יעיד לגבי הבלאי והאיכות שלו שאת זה תוכלו לבטח לדעת מראש, כאשר אתם רוכשים רהיטי מעצבים איכותיים .מי שיש לו חוש טבעי ואהבה לעיצוב, לבטח יוכל להבחין בריהוט איכותי ומעוצב. אם אתם חושבים כי התקציב גבוה לכם מדי, תמיד תוכלו לרכוש ריהוט מעצבים במחירי מבצע, כאשר החנויות מחליפות קולקציות, דבר שקורה בדרך כלל בסוף השנה האזרחית.

 לשנות את האווירה בבית עם ריהוט מעוצב

כולנו, בני האדם זקוקים לשינויים, אם למשל כאשר אנו רואים את אותו הריהוט, אותו הצבע בקירות במשל הרבה שנים, אנו נהיה מעוניינים להחליף סגנון ואווירה, כך גם לגבי הריהוט שלנו שאם לפני כמה שנים שירת אותנו נאמנה, היום בגלל שינויים מסוימים הוא כבר צריך שינוי כמו החלפה של הריהוט הישן בחדש. יש להתאים את הריהוט לעיצוב הכללי הקיים בבית. אם הבית שלכם מעוצב בסגנון מודרני, חשוב כי גם  הריהוט יהיה בסגנון זה. 

 

 

 

 

חדרי ילדים    דלתות כניסה    קרמיקה    ארונות אמבטיה

 

דורסט, כתובתנו: ששת הימים 18, רמת גן, טלפון שירות לקוחות: 053-8097171, טלפון מכירות: 053-7104213